mobilaspirin.com mobil uygulamadan nasıl para kazanılır?

Mobil Uygulama

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı akıllı telefonlarda kullanılacak mobil uygulamanız ile siz de daha çok kişiye erişin, rakiplerinizden bir adım önde olun.

  • Markanızı, ürününüzü veya hizmetlerinizi ulaştırmak istediğiniz hedef kitleye hitap eden modern ve kullanıcı dostu tasarımlar ile ulaşılabilirliğinizi arttırıyoruz.
  • Mobil uygulama projelerinizin tümü responsive tekniği altyapısı ile hazırlanmakta ve tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.
  • Bir arada tutmak istediğiniz tüm dosya, klasör ve yayınlar. ReactNative, Redux Kütüphane altyapıları ile kullanıcılara sunulmaktadır.
  • Mobil uygulamalarınız hem Android tabanlı telefonlarda hem de IOS tabanlı telefonlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir.

 

web tasarım nasıl yapılır? web tasarımdan para nasıl kazanılır?

Web Tasarımı

Alanında tecrübeli, profesyonel ekibimiz ile dijital vitrininiz olan web sitelerinizi dünyaya açıyoruz.

  • Markanızın veya kurumuzun dijital vitrini kurumsal bütünlüğünüz ile tamamlayarak  modern çizgiler ile dünyaya açıyoruz.
  • Web sitenizin kurumsal tasarımının ardından yüksek güvenlikli yazılım altyapımız, sitenizin tüm tarayıcı ve görüntüleme araçlarında sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.
  • Tüm tasarım aşamalarımız modern, size özel ve kullanıcı kolaylığı anlayışı ön planda tutularak hazırlanmaktadır.

 

logo tasarımı, logo design, logo dizaynLogo Tasarımı

Kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda markanızın duruşunu güçlü kılmak adına oluşturulan bir dizi tasarımdır. Hedef kitle ve sektörel pazar araştırmaları yaparak logo, slogan ve marka ismi uygunluklarının ve pozitif yönlerinin analizini sağlıyoruz. Marka, kurum veya ürününüz için en uygun logo ve slogan bütünlüğü ile kurumsallığınızı sağlıyoruz.

 

web yazılım nasıl yapılır? yazılım nedir?Web Yazılımlar

Kurumunuzun veya şirketinizin, ihtiyaç doğrultusunda, operasyonel veya daha farklı iş alanlarında, iş yükünü azaltmak, işi hızlandırmak, yapılan işi kayıt altında tutmak vb. durumlarda ortaya çıkan ihtiyaçların tasarımını, planını ve yazılımını sağlıyoruz.